Všeobecné informace k objednávkám

- pokud s námi máte uzavřenou smlouvu, můžete si objednat závoz pečiva na svou provozovnu. Pokud ne a máte zájem, kontaktujte nás.

Objednávky:

- lze objednat nejpozději den před plánovanou dodávkou a to nejdéle do 13:30 Lze využít možnosti objednat buď telefonicky, e-mailem nebo lze objednávku poslat po řidiči, NOVĚ INTERNETOVÉ OBJEDNÁVKY. Později již objednat nelze z důvodu bezprostředně navazujícího zahájení výroby

- OBJEDNÁVKY JSOU NA DALŠÍ DEN (vyjma víkendů, viz. níže) jsou UZAVŘENY VŽDY V 13:30 HOD

- při objednávce na pátek u jemného pečiva je NUTNÉ nahlásit jeho objednávku do 13:30 hod!

- objednávky na SOBOTU, NEDĚLI A PONDĚLÍ je NUTNÉ nahlásit nejdéle v PÁTEK do 13:30 hod !!

- vždy při objednání je nutné nejprve nahlásit, napsat jméno provozovny, na kterém jste se s námi dohodli, že takto se budete hlásit, abychom byli schopní Vás zařadit.

- minimální, tj. nejnižší odběrné množství pro 1 závoz na 1 nasmlouvané odběratelské místo musí být minimálně za 200 Kč bez DPH

- telefonní číslo pro objednávky: + 420 388 431 214

- e-mail: expedice@pekarnavacov.cz

- NOVĚ JE MOŽNOST VYUŽÍVAT INTERNETOVÉ OBJEDNÁVÁNÍ, KDE VIDÍTE AKTUÁLNÍ STAV PEČIVA (tj. kolik máte na který den objednáno) a toto můžete dle pravidel pro objednávání (tj. do 13:30) upravovat přes internet.

POKUD BUDETE MÍT ZÁJEM O INTERNETOVÉ OBJEDNÁVKY, KONTAKTUJTE PROSÍM NAŠI OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNI - paní Gabrielu Němcovou.

 

Minimální odběrné množství a ostatní informace k výrobkům:

- u objednávek je stanoveno minimální odběrné množství pro rohlíky (světlé rohlíky 43 g) a housky (43 a 55 g) a to v minimálním počtu 25 ks (odpovídá 1/2 přepravky), poté dále násobky. U ostatního sortimentu lze objednat libovolné množství.

- u croissantů (nugátové a vaječný likér) a ovocného závitku je nutné je objednat nejpozději 2 dny před požadovanou dodávkou

- některé druhy pečiva jsou vyráběny pouze v určité dny, tyto dny, kdy je který výrobek vyráběn naleznete v Katalogu výrobků, vždy po rozkliknutí určitého výrobku (informace jsou uvedené vždy v popisu pod konkrétním obrázkem výrobku).

Záznamník:

- náš telefonní záznamník slouží pouze k vyjímečným korekcím objednávky po 13:30

- přiobjednávat a upravovat lze POUZE základní sortiment, což jsou CHLEBY (kromě speciálních chlebů, jako Vícezrnný, slunečnicový a toustový), ROHLÍKY a HOUSKY!!!

- bylo stanoveno, že změny objednávek budou ze záznamníku vyžizovány pouze v době od 13:30 - 19:00 hod (po této době nebude na Vaše korekce objednávek brán zřetel)

- vyřižovat se poté budou až od rána -  přiobjednávky na polední závoz

Doprava pečiva:

- pečivo rozvážíme v našich přepravkách, které jsou vždy hnědé s naším logem. Přepravky jsou vratnými obaly, tzn. při dalším závozu pečiva je nutné vrátit přepravky z toho předešlého

- pečivo rozvážíme vlastními nákladními automobily. Za dopravu se dále již nic neúčtuje, cena je kalkulována již ve výsledné ceně výrobku.

- Standardně u nás funguje noční závoz (pečivo je rozváženo v rozmezí cca 3:30 - 7:30) a na některá místa funguje ještě druhý, tzv. polední závoz, kde je dopravován pouze omezený sortiment (rohlíky, chléb, bochánek NERO a selské rohlíky). Pečivo tímto závozem je doručeno během dopoledne.

Informace k vracení přepravních obalů - přepravek na pečivo, apod.

- pečivo je dodáváno Kupujícímu v našich vlastních, barevně odlišených přepravkách s logem, které jsou nezaměnitelné a neprodejné

- kupující je povinnen vrátit obaly, ve kterých mu bylo od nás dodáno pečivo, bezprostředně při další dodávce zboží

- v případě, že Kupující nesplní povinnost a přepravní obaly nevrátí, je povinen uhradit smluvní pokutu za každou řádně nevrácenou přepravku. Aktuální výše pokuty je stanovena na 200 Kč za jednu nevrácenou přepravku.

Případně uhrazená pokuta za nevrácení přepravky neopravňuje k získání přepravky, přepravky v hnědé barvě s logem pekárny Vacov jsou výhradním vlastnictvím pekárny a nelze je legálním způsobem získat.

Fakturace a platby

- za dodané zboží fakturujeme vždy dekádně, tzn. vždy k 10., 20. a poslednímu dni v měsíci

- v ideálním případě Vám fakturu můžeme zaslat e-mailem. Případně lze i poštou, po řidiči nebo se domluvit na jiném způsobu předání

- platbu upřednostňujeme bankovním převodem, ale lze zaplatit i v hotovosti (záleží již na konkrétní domluvě)

 

 

Poznejte naše produkty – tradiční kvasový chléb, zdravé vícezrnné a chuťově specifické jemné pečivo.

K výrobě našich chlebů a pečiva používáme výhradně kvalitní mouky z české pšenice, žita a dalších obilnin. Samozřejmostí je precizní kontrola kvality a péče věnovaná každému produktu. Pokud vás nabídka zaujala a chtěli byste se stát našimi odběrateli, prosíme, kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci!

Facebook: https://www.facebook.com/pekarnavacov/

NoVy Vacov, spol. s r. o., Vacov 28, 384 86, Česká republika. Společnost je zapsána u Krajského soudu v Českých Budějovicích, spisová značka C 2138. IČ: 472 37 210,
DIČ: CZ 472 37 210. Telefon: +420 388 431 214. E-mail: info@pekarnavacov.cz.

© 2012. Všechna práva vyhrazena. Realizace: StachSW, design & fotografie: Jan Junek.